Biz Kimiz?

Kuruluşumuz; 2009 yılından itibaren Ankara'da Oto Ekspertiz alanında kendini yetiştirmiş ustalarca 2019 yılında Çözüm Oto Ekspertiz markasını kurarak Oto Ekspertiz sektöründe profesyonel, tarafsız, eğitimli ve güvenilir kadrosu ile tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilere hizmet sunan tam teşekküllü Profesyonel bir kuruluştur.

İkinci el araç alım satımlarında oto ekspertiz kapsamında yapılması gereken teknik incelemeler ve kontrolleri yaparak sizlere Oto Ekspertiz alanında tarafsız ve bağımsız hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Oto ekspertiz sektöründe son teknoloji cihazlar ile her marka araca mekanik ve yazılımsal testlerle aracınızın detaylı kontrolünü sağlayıp %100 doğrulukta ekspertiz yapılarak tüm işlemler raporlar halinde ve online olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Aracınızın ekspertizi yapılırken
aynı zamanda TüvTürk ön muayene işlemleri de gerçeklestirilmiş olur.

Mobil Oto Ekspertiz
Günümüz yaşam şartlarında zamanımız oldukça kıymetlidir. Kullanılmış araç almak için önceleri günler ve çok uzun saatler alan kontroller yapılıyordu. İnternetin gelişmesi otomotiv sektöründe var olan bu boşluğun doldurulması için mobil oto ekspertiz hizmetini vermekteyiz.

Çözüm Oto Ekspertiz olarak bu hizmetimiz ile bizler kontrol edilecek aracın yanına kadar giderek gereken tüm testleri yerinde yapıyor, elde edilen verileri sizlere rapor şeklinde sunmaktayız. Mobil oto ekspertiz ile ikinci el araç alırken içiniz rahat, aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Hayırlı alışverişler 🙂